Jak můžete aktuálně pomoci

Ve škole bude o letních prázdninách probíhat rekonstrukce některých tříd a sborovny, uvítáme pomocníky na zednické, podlahářské, sadrokartonářské a nosičské práce 🙂

Kontakt: zs.cista@seznam.cz, 777 777 048

__________________________________________________________________________________

Vážení přátelé, máme velký zájem učit na naší škole kvalit.)ní angličtinu.
K tomuto cíli se nám podařilo udělat první krok – najít vysoce kvalifikovanou a navíc velmi aktivní průvodkyni Lucku. Dalším krokem je zajistit kvalitní učební materiál. Škola investuje do nových učebnic angličtiny nemalé výdaje. Rádi bychom k učebnicím přikoupili slovníky a knížky, o jejichž zakoupení bychom se s vámi rádi podělili. V souboru níže naleznete balíčky knížek, které Lucka vybrala jako čtivo pro naše děti. Pokud se rozhodnete některý balíček škole zakoupit, pište prosím na mailovou adresu zs.cista@seznam.cz. Moc děkujeme za podporu 🙂

angličtina- slovníky a četba

Z daných knížek je zakoupen balíček č.2 a balíček č.1- děkujeme panu Ladislavu Jiřičkovi 🙂

Dále děkujeme paní Petře Vališkové za příspěvek na dva balíčky knih. Ty budou zakoupeny dle potřeby 🙂

__________________________________________________________________________________