PROJEKT BODLINKA

Od února se děti prvního stupně staraly o ježka západního, kterého jim svěřil do péče pan Bílek z KRNAPU. Krmily ho, vážily, pozorovaly, uklízely mu “pokojíček” a někdy ho i koupaly. Vše zapisovaly do ježčího deníku. Po třídě si metelil […]

Read more →

Jak se žilo v pravěku

Žáci 4. ročníku dostali v rámci VLASTIVĚDY za úkol vytvořit zbraň, ozdobu nebo jiný výrobek, který mohli používat lidé v době kamenné. Všem děkujeme za nápady a fotografie. M.V

Read more →